Online

Skorzystaj z usług Online

Dostosowując się do potrzeb naszych Klientów umożliwiliśmy również skorzystanie z naszych usług przez Internet.

Umów się na wizytę

Jeśli chcesz skorzystać z elektronicznej rejestracji, aby wygodnie umówić wizytę w przychodni kliknij w przycisk. Zostaniesz przekierowany na stronę rejestracji.

Sprawdź wyniki badań

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do wyników badań on-line kliknij w przycisk. Zostaniesz przekierowany na stronę z wynikami.

Zamów receptę

Jeśli jesteś naszym Pacjentem, korzystałeś ze świadczeń lekarza pierwszego kontaktu w naszej placówce i musisz kontynuować przyjmowanie leków stałych na receptę – zamów potrzebne leki on-line, bez wychodzenia z domu.
Zamówiona recepta na leki stałe będzie oczekiwała do odbioru w gabinecie pielęgniarki 2 dni robocze po jej zamówieniu, po godzinie 15.00. Recepta może być odebrana osobiście przez Pacjenta lub osobę upoważnioną, zgodnie z zapisami w dokumentacji medycznej (druk upoważnienia). Po upływie 14 dni roboczych zamówiona recepta, która nie zostanie odebrana, zostanie wycofana i kolejne jej wydanie będzie możliwe tylko po odbyciu wcześniejszej wizyty u lekarza. W razie pytań prosimy o kontakt z rejestracją.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Przychodnia Rodzinna Na Sadowej A.Lewczak, A.Rudnicka-Sowińska s.c z siedzibą przy Ul. Sadowej 2, 87-100 Toruń, Polska. Czytaj więcej..